TeBIT

TeBIT jest przedsiębiorstwem informatycznym i działa na rynku od 1990 roku. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Swoim bezpośrednim zasięgiem obejmujemy teren Dolnego Śląska, ale nasze produkty mogą być dostępne praktycznie w każdym zakątku Polski.

TeBIT zajmuje się w głównej mierze tworzeniem i sprzedażą oprogramowania. Współpracujemy przy tym z uznanymi programistami, którzy szlify w swoim fachu zdobywali w USA w słynnej dolinie krzemowej.

Nasze programy adresowane są do małych i średnich firm o różnych profilach działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej. Zapewniają one profesjonalną obsługę działów sprzedaży, finansowo - księgowego oraz produkcyjnego w firmie.

Przy projektowaniu oprogramowania z uwagą wsłuchujemy się w opinie i sugestie naszych klientów. To sprawia że nabywając któryś z naszych programów masz gwarancję otrzymania produktu łatwego i przyjaznego w obsłudze - produktu który pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pracę. Dbamy także o to aby nasze programy były zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Firma TeBIT oprócz oprogramowania świadczy również szereg usług i serwis techniczny. Więcej na ten temat dowiesz się klikając w menu oferta i cennik.