TeBIT
nauka obsługi programów

Firma TeBIT zajmuje się nie tylko sprzedażą programów komputerowych ale proponuje również usługi szkoleniowe w zakresie ich obsługi. Zdając sobie sprawę, że najlepszą formą nauki jest praktykowanie oferujemy Ci lekcje obsługi programów w obecności doświadczonego instruktora. W trakcie takiego instruktażu bardzo szybko nauczysz się pracować w programie. Podczas szkolenia odnosimy się z pełnym respektem do uczącego się użytkownika. Nie stosujemy informatycznego żargonu i nie ma dla nas "śmiesznych" pytań.
Przy zakupie programu oferujemy Ci 2 godziny szkolenia za darmo!

bezpłatna pomoc telefoniczna

Jako odpowiedzialne przedsiębiorstwo zawsze otaczamy użytkowników naszych programów opieką posprzedażną. Rozumiemy bowiem u klientów potrzebę kontaktu i uzyskania dodatkowych informacji. Dlatego też zawsze możesz do nas zadzwonić i pytać w nurtującej Cię sprawie. Wszelkie poradnictwo przez telefon lub mail'em dotyczące obsługi naszych programów oferujemy Ci zupełnie za darmo!

możliwość stałego nadzoru

Stały nadzór to kolejna usługa oferowana przez firmę TeBIT. W zamian za miesięczną opłatę ryczałtową dostajesz gwarancję ustawicznej opieki i priorytetowego traktowania dla swojej firmy. Jesteśmy na Twoje żądanie przez 24 godziny na dobę. W ramach stałego nadzoru wykonujemy szereg czynności informatycznych takich jak np.:

inne usługi informatyczno - księgowe

Klientom którzy nie chcą korzystać z opcji stałego nadzoru nasza firma proponuje usługi serwisowe. W ich zakresie oferujemy wszystkie te czynności które wykonujemy w ramach stałego nadzoru ( zob. wyżej ). Różnica między tymi usługami polega na pilności zleceń ( klienci stałego nadzoru traktowami są priorytetowo ) oraz wysokości i sposobie płatności za usługi ( zob. cennik )