TeBIT
program
fakturowo - magazynowy
firmowa nazwa programu:
TeBIT2024 - Sprzedaż

Program TeBIT2024 - Sprzedaż to w rzeczywistości jedna z 3-ech części większego programu o nazwie TeBIT2024. Program TeBIT2024 składa się więc w sumie z następujących części ( modułów ):

W zależności od swoich potrzeb możesz nabyć wszystkie 3 części programu TeBIT2024 lub tylko te które uznasz za niezbędne w swojej pracy. Dzięki temu, że w/w części stanowią składowe tego samego programu zapewniona jest ich świetna wzajemna współpraca i harmonijne działanie. Ponadto w ramach promocji przy zakupie programu TeBIT2024 - Produkcja lub całego programu TeBIT2024, program TeBIT2024 - Sprzedaż otrzymasz od nas zupełnie za darmo!!!!

Przeznaczenie programu

Program TeBIT2024 - Sprzedaż został zaprojektowany z myślą o szerokim spektrum firm, organizacji i instytucji. W związku z tym może być on z powodzeniem stosowany w wielu rodzajach działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej - w tym takiej jak m. in.:

Ważniejsze cechy programu

Wymagania sprzętowe

Wszystkie programy z serii TeBIT2024 mają nieduże wymagania sprzętowe w związku z czym sprawnie działają również na komputerach starszego typu. Wynika to z naszej chęci dostarczenia naszym klientom jak najprostszych i przyjaznych w obsłudze programów.

Do właściwego działania programu TeBIT2024 - Sprzedaż potrzebne są: system Windows 98 lub Me lub XP lub Vista lub Windows 7 oraz dowolna drukarka.