TeBIT
program
finansowo - księgowy
firmowa nazwa programu:
TeBIT2022 - 
Finanse i Księgowość

Program TeBIT2022 - Finanse i Księgowość to w rzeczywistości jedna z 3-ech części większego programu o nazwie TeBIT2022. Program TeBIT2022 składa się więc w sumie z następujących części ( modułów ):

W zależności od swoich potrzeb możesz nabyć wszystkie 3 części programu TeBIT2022 lub tylko te które uznasz za niezbędne w swojej pracy. Dzięki temu, że w/w części stanowią składowe tego samego programu zapewniona jest ich świetna wzajemna współpraca i harmonijne działanie. Ponadto w ramach promocji przy zakupie programu TeBIT2022 - Produkcja lub całego programu TeBIT2022, program TeBIT2022 - Sprzedaż otrzymasz od nas zupełnie za darmo!!!!

Przeznaczenie programu

Program TeBIT2022 - Finanse i Księgowość adresowany jest do szerokiego grona firm, organizacji i instutucji. Z powodzeniem może być stosowany w wielu różnych profilach i rodzajach działalności usługowej, handlowej i produkcyjnej - w tym takiej jak m. in.:

Ważniejsze cechy programu

Wymagania sprzętowe

Wszystkie programy z serii TeBIT2022 mają nieduże wymagania sprzętowe w związku z czym sprawnie działają również na komputerach starszego typu. Wynika to z naszej chęci dostarczenia naszym klientom jak najprostszych i przyjaznych w obsłudze programów.

Do właściwego działania programu TeBIT2022 - Finanse i Księgowość potrzebne są: system Windows 98 lub Me lub XP lub Vista lub Windows 7 oraz dowolna drukarka.